štvrtok 28. novembra 2013

Vyrábam obrázky

Ahojky!dneska som si povedala že budem vyrábať obrázky na želanie.Tak keď máte záujem  do komentu napíšete:

                                        Kto z MH bude na obrázku:_____________
                                        Čo tam bude napísané:_________________


A o ostatnú úpravu sa postarám ja. Dúfam že sa bude páčiť.NEMAZAŤ ZDROJ!!!!!!!

streda 27. novembra 2013

Gigi animácie

Kopiroveť sa môže ale napisať s akeho blogu to bolo kopírované!!!!!!!




A dokonalá fotečka

utorok 26. novembra 2013

Máte?...

Máte nový MH album?ja nie mamka hovori že radšej mi kupi MH ale ajtak dobre budem mať novu MH.no ajtak zbieram z albumu nálepky mám ich 39 a tich co sa mi opakuju mam 3


Kopírovať je zakázané!!!

Prosííím hlasujte za mňa!!!

Decká PROSÌÌM hlasujte za mňa na blogu monsterky007 ktorý je na pravej lište.Moja naj kamoška ma tem blog a je tam vinocna sutaz ja som sa zapojila a strasne by som chcela vyhrat 1.  miesto.Hlasovanie by tam malo byť od 27.11. a losovat sa nebude 1.12. ako tam je napisane ale inokedy vraj sa to prelozi.Takze prosim hlasujte za Hanka PROSIIIIIIIIM!!!!!!

štvrtok 21. novembra 2013

streda 20. novembra 2013

Oblečky

Na SILVESTER sa strašne tešim!a viete prečo?lebo my s mojou naj kamoškou Timkou sa prezlečieme za MH ja budem Jinafire a Timka bude Frankie lebo ona sa vola Frenkie Enkie.



Takto budem vyzerať ja


A takto Timka



Štastíčko


utorok 19. novembra 2013