Máte nový MH album?ja nie mamka hovori že radšej mi kupi MH ale ajtak dobre budem mať novu MH.no ajtak zbieram z albumu nálepky mám ich 39 a tich co sa mi opakuju mam 3
Decká PROSÌÌM hlasujte za mňa na blogu monsterky007 ktorý je na pravej lište.Moja naj kamoška ma tem blog a je tam vinocna sutaz ja som sa zapojila a strasne by som chcela vyhrat 1. miesto.Hlasovanie by tam malo byť od 27.11. a losovat sa nebude 1.12. ako tam je napisane ale inokedy vraj sa to prelozi.Takze prosim hlasujte za Hanka PROSIIIIIIIIM!!!!!!
Na SILVESTER sa strašne tešim!a viete prečo?lebo my s mojou naj kamoškou Timkou sa prezlečieme za MH ja budem Jinafire a Timka bude Frankie lebo ona sa vola Frenkie Enkie.