.
utorok 12. novembra 2013
Môj výtvor
Dúfam že sa podobá
2 komentáre:
Unknown
12. novembra 2013 o 10:55
Nemazať zdroj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Unknown
15. novembra 2013 o 7:43
Trochu
milá Hanka ale to som ti už hovorila v triede
JELKA
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Nemazať zdroj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OdpovedaťOdstrániťTrochu
OdpovedaťOdstrániťmilá Hanka ale to som ti už hovorila v triede
JELKA