utorok 26. novembra 2013

Prosííím hlasujte za mňa!!!

Decká PROSÌÌM hlasujte za mňa na blogu monsterky007 ktorý je na pravej lište.Moja naj kamoška ma tem blog a je tam vinocna sutaz ja som sa zapojila a strasne by som chcela vyhrat 1.  miesto.Hlasovanie by tam malo byť od 27.11. a losovat sa nebude 1.12. ako tam je napisane ale inokedy vraj sa to prelozi.Takze prosim hlasujte za Hanka PROSIIIIIIIIM!!!!!!

2 komentáre:

  1. Hani , preložila som to , do 12.12.2013

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Nikdy ja som tam dala fotku tiež
    a tiež sa aj o moju fotku hlasuje takže nie iba vtedy keď mi dáš hlas aj ty :)

    OdpovedaťOdstrániť