Decká PROSÌÌM hlasujte za mňa na blogu monsterky007 ktorý je na pravej lište.Moja naj kamoška ma tem blog a je tam vinocna sutaz ja som sa zapojila a strasne by som chcela vyhrat 1. miesto.Hlasovanie by tam malo byť od 27.11. a losovat sa nebude 1.12. ako tam je napisane ale inokedy vraj sa to prelozi.Takze prosim hlasujte za Hanka PROSIIIIIIIIM!!!!!!

Hani , preložila som to , do 12.12.2013
OdpovedaťOdstrániťNikdy ja som tam dala fotku tiež
OdpovedaťOdstrániťa tiež sa aj o moju fotku hlasuje takže nie iba vtedy keď mi dáš hlas aj ty :)