pondelok 23. decembra 2013

Môj nový BLOG (ale nebojte sa tento nekončí)

Mám nový blog  monsterhigh-002.blog.cz budem sa snažiť chodiť aj tu aj na tamten blog, no keby som tu dlho nebola nájdete ma na tamtom blogu a keby som dlho nebola tam tak budem tu takto si to prectavujem.ale teraz,kedže na tamtom mam malo prispevkov budem viac na taamtom ale pridem aj tu...

piatok 20. decembra 2013

Za Vianočnú BLESKOVKU

Lagoonke a Sisinke...
                                          každej po animácii...A ešte do Bleskovky beru ešte 1

Pro Lagoonku a Sisinku

Kopirovať môžu len oni dve!


Vyhodnotenie vianočných desingov

Tak tu to je...vyhodnotenie

1.miesto Ninka
2.miesto Ella
3.miesto Olivinka
4.miesto Laura
5.miesto Sisinka
Animky+VO sorry diplomy som ešte neurobila
________________________________________________________________________________________
Za 1.miesto..pre Ninku...tento desing nájdete na pravej lište blogu ako výherný
3 krat animácia s Cleo:


VO s Frankie:
Kopirovať može iba Ninka!
_______________________________________________________________________________________ZZa 2.miesto...pre Ellu...
Animka s Venus:
VO s Gigi:
Kopirovat moze iba Ella!
________________________________________________________________________________________
Za 3.miesto...pre Olivinku
Animka s Frankie:
VO s Operettou:
Kopirovat moze iba Olivinka!

________________________________________________________________________________________Za 4.miesto...pre Lauru
Mini animácia s Clawdeen:
VO s Rochle:
Kopirovat moze iba Laura!
________________________________________________________________________________________Za 5.miesto...pre Sisinku
Animácia MH:
Kopirovat moze iba Sisinka!
Diplomy budú nabudúce!!!
SORRY



štvrtok 19. decembra 2013

Súťaž

Posielajte mi fotku vašej MH ktorej chcete.Na môj email:
gigi-grant.centrum.sk beriem prvé3,budete v hre o GRAFICKÉ CENY.a na pravej lište bude hladivani môžete hlasovaťaj za seba,posielajte

Vianočná BLESKOVKA

Zapojte sa...beriem prvých 3,vyhrajete rým PREKVAPENIE
1.Ktorá si z MH?
2.Akú MH chceš pod stromček?
3.Máš ráda Vianoce?
4.Máte na vianočnú večeru aj kapustnicu?
5.Máte živi alebo umely stromček?
6.Koľko máš monsteriek?
7.Chceš pod stromček dostať tričko MH?
8.Koľko krat by mali byť za rok vianoce podľa teba?
9.Máš blog?aký?
10.Má Toralei súrodenca?
11.Ja mám z MH bábiku Operettu alebo nemám?
Pište do komentov


pondelok 16. decembra 2013

PRAVIDLÁ!!!!!!!!

ANO PRISNE  PRAVIDLA NA BLOGU!!!!VYDIM ŽE VY KOPIRUJETE čo sa vam zachce,da sa to pozrieť a vydím 100000000000000000000000000 kopírovaní takže bud nebudete z tohto blogu nič kopirovať čo je zakazane alebo tento blog skončí naozaj!!!!Načo ja sa snažim keť vy to len tak hoci je to zakazane skopirujete???????