.
pondelok 23. decembra 2013
Môj nový BLOG (ale nebojte sa tento nekončí)
Mám nový blog monsterhigh-002.blog.cz budem sa snažiť chodiť aj tu aj na tamten blog, no keby som tu dlho nebola nájdete ma na tamtom blogu a keby som dlho nebola tam tak budem tu takto si to prectavujem.ale teraz,kedže na tamtom mam malo prispevkov budem viac na taamtom ale pridem aj tu...
piatok 20. decembra 2013
Za Vianočnú BLESKOVKU
Lagoonke a Sisinke...
každej po animácii...A ešte do Bleskovky beru ešte 1
Pro Lagoonku a Sisinku
každej po animácii...A ešte do Bleskovky beru ešte 1
Pro Lagoonku a Sisinku
Vyhodnotenie vianočných desingov
Tak tu to je...vyhodnotenie
1.miesto Ninka
2.miesto Ella
3.miesto Olivinka
4.miesto Laura
5.miesto Sisinka
Animky+VO sorry diplomy som ešte neurobila
________________________________________________________________________________________
Za 1.miesto..pre Ninku...tento desing nájdete na pravej lište blogu ako výherný
3 krat animácia s Cleo:
1.miesto Ninka
2.miesto Ella
3.miesto Olivinka
4.miesto Laura
5.miesto Sisinka
Animky+VO sorry diplomy som ešte neurobila
________________________________________________________________________________________
Za 1.miesto..pre Ninku...tento desing nájdete na pravej lište blogu ako výherný
3 krat animácia s Cleo:
VO s Frankie:
_______________________________________________________________________________________ZZa 2.miesto...pre Ellu...
Animka s Venus:
VO s Gigi:
________________________________________________________________________________________
Za 3.miesto...pre Olivinku
Animka s Frankie:
VO s Operettou:
________________________________________________________________________________________Za 4.miesto...pre Lauru
Mini animácia s Clawdeen:
VO s Rochle:
________________________________________________________________________________________Za 5.miesto...pre Sisinku
Animácia MH:
Diplomy budú nabudúce!!!
SORRY
štvrtok 19. decembra 2013
Súťaž
Posielajte mi fotku vašej MH ktorej chcete.Na môj email:
gigi-grant.centrum.sk beriem prvé3,budete v hre o GRAFICKÉ CENY.a na pravej lište bude hladivani môžete hlasovaťaj za seba,posielajte
gigi-grant.centrum.sk beriem prvé3,budete v hre o GRAFICKÉ CENY.a na pravej lište bude hladivani môžete hlasovaťaj za seba,posielajte
Vianočná BLESKOVKA
Zapojte sa...beriem prvých 3,vyhrajete rým PREKVAPENIE
1.Ktorá si z MH?
2.Akú MH chceš pod stromček?
3.Máš ráda Vianoce?
4.Máte na vianočnú večeru aj kapustnicu?
5.Máte živi alebo umely stromček?
6.Koľko máš monsteriek?
7.Chceš pod stromček dostať tričko MH?
8.Koľko krat by mali byť za rok vianoce podľa teba?
9.Máš blog?aký?
10.Má Toralei súrodenca?
11.Ja mám z MH bábiku Operettu alebo nemám?
Pište do komentov
1.Ktorá si z MH?
2.Akú MH chceš pod stromček?
3.Máš ráda Vianoce?
4.Máte na vianočnú večeru aj kapustnicu?
5.Máte živi alebo umely stromček?
6.Koľko máš monsteriek?
7.Chceš pod stromček dostať tričko MH?
8.Koľko krat by mali byť za rok vianoce podľa teba?
9.Máš blog?aký?
10.Má Toralei súrodenca?
11.Ja mám z MH bábiku Operettu alebo nemám?
Pište do komentov
streda 18. decembra 2013
pondelok 16. decembra 2013
PRAVIDLÁ!!!!!!!!
ANO PRISNE PRAVIDLA NA BLOGU!!!!VYDIM ŽE VY KOPIRUJETE čo sa vam zachce,da sa to pozrieť a vydím 100000000000000000000000000 kopírovaní takže bud nebudete z tohto blogu nič kopirovať čo je zakazane alebo tento blog skončí naozaj!!!!Načo ja sa snažim keť vy to len tak hoci je to zakazane skopirujete???????
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)















.gif)













