piatok 13. decembra 2013

Pár POTEŠENÍ-animácie

Ano presne tak ako ste to čítali na nadpise,ale nie pre všetkých iba pre tych ktory pisali komenty na prispevok KOPÍROVANIE (ale kto by chcel kopirovat ešte sa da dať komentar na prispevok KOPIROVNIE)takže ty všeci čo napišu hoci len 1koment alebo viac to vlastne kopirujete malo dni alemáte výnimku...
________________________________________________________________
Pre Timku...
Timka je moja naj kamoška a ma rada Frankie,tak tato animacia je pre ňu KOPIROVAŤ MOŽE IBA TIMKA!!!!!!!
________________________________________________________________


Pre Jelku-to čo si si objednala
Animka so Spectrou:
KOPIROVAŤ MOŽE IBA JELKA
______________________________________________________________

Pre Barby:
KOPIROVAŤ MOŽE IBA BARBY
________________________________________________________________

Pre tych ktory dali koment na prispevok KOPIROVANIE:
KOPIROVAŤ MÔŽU IBA TY KTORY PISALI  KOMENT NA PRISPEVOK KOPIROVANI!!!!!!
________________________________________________________________

Pre Ninku:
KOPIKOPIROVAŤ MOŽE IBA NINKA
________________________________________________________________________________________

A pre ostatných:






Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára