________________________________________________________________
Pre Timku...
Timka je moja naj kamoška a ma rada Frankie,tak tato animacia je pre ňu KOPIROVAŤ MOŽE IBA TIMKA!!!!!!!
________________________________________________________________
Animka so Spectrou:
______________________________________________________________
Pre Barby:
________________________________________________________________
Pre tych ktory dali koment na prispevok KOPIROVANIE:
KOPIROVAŤ MÔŽU IBA TY KTORY PISALI KOMENT NA PRISPEVOK KOPIROVANI!!!!!!
________________________________________________________________
Pre Ninku:
________________________________________________________________________________________
A pre ostatných:

.gif)




Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára