streda 4. decembra 2013

Vianočná súťaž

Zahajujem súťaž!štyria máte pokus mi poslať na e-mail ktory najdete na pravej lište blogu pošlite mi DESING BLOGU AKO CHCETE ABY VYZERAL !!!MUSÍ BYŤ VIANOČNÝ!!!
A na pravej lište bude hlasovanie ale až potom najpr posielajte!
A budete súťažiť o takéto ceny:

1.miesto: 3 krát animácia s CLEO DE NILE+VO s Frankie+Diplom s SCARIS
2.miesto: animácia s Venus+VO s Gigi+Diplom s Venus
3.miesto:animácia s Frankie+VO sOperettou
4.miesto: VO s Rochle+mini animácia s Clawdeen

Posielajte a potom aj hlasujte!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára