utorok 3. decembra 2013

Vyrobene obrazky part 1

Urobila som zatiaľ len dva lebo len tak taksom ich urobila seká mi aplikacia na ktorej upravujem fotky ale nabuduce dam ostatne...
Tu pre Catrinku:

A tu pre Robeccu:
Dufam Robecca že si myslela tu fotku
A pekné???

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára