.
utorok 3. decembra 2013
Vyrobene obrazky part 1
Urobila som zatiaľ len dva lebo len tak taksom ich urobila seká mi aplikacia na ktorej upravujem fotky ale nabuduce dam ostatne...
Tu pre Catrinku:
A tu pre Robeccu:
Dufam Robecca že si myslela tu fotku
A pekné???
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára