piatok 20. decembra 2013

Vyhodnotenie vianočných desingov

Tak tu to je...vyhodnotenie

1.miesto Ninka
2.miesto Ella
3.miesto Olivinka
4.miesto Laura
5.miesto Sisinka
Animky+VO sorry diplomy som ešte neurobila
________________________________________________________________________________________
Za 1.miesto..pre Ninku...tento desing nájdete na pravej lište blogu ako výherný
3 krat animácia s Cleo:


VO s Frankie:
Kopirovať može iba Ninka!
_______________________________________________________________________________________ZZa 2.miesto...pre Ellu...
Animka s Venus:
VO s Gigi:
Kopirovat moze iba Ella!
________________________________________________________________________________________
Za 3.miesto...pre Olivinku
Animka s Frankie:
VO s Operettou:
Kopirovat moze iba Olivinka!

________________________________________________________________________________________Za 4.miesto...pre Lauru
Mini animácia s Clawdeen:
VO s Rochle:
Kopirovat moze iba Laura!
________________________________________________________________________________________Za 5.miesto...pre Sisinku
Animácia MH:
Kopirovat moze iba Sisinka!
Diplomy budú nabudúce!!!
SORRY



Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára