streda 4. decembra 2013

A tu su desingy čo ste posielali

Stop posielani fotiek!!!a tu su desingy čo ste posielali:

1. Desing od Catrinky:


2.desing od Robeccy:


3.desing od Lily Twyly:


A posledný 4. desing poslala Laura:
HLASUJTE MÔŽTE AJ ZA SEBA!!!!!!!!.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára