.
streda 4. decembra 2013
A tu su desingy čo ste posielali
Stop posielani fotiek!!!a tu su desingy čo ste posielali:
1. Desing od Catrinky:
2.desing od Robeccy:
3.desing od Lily Twyly:
A posledný 4. desing poslala Laura:
HLASUJTE MÔŽTE AJ ZA SEBA!!!!!!!!.
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára