Zrebovanie vianočných desingov bude...25.12...ale naozaj prepáčte rozmyslela som si že desing ktorý vyhraje nebude na blogu......naozaj PREPÁČTE!!!!!! Ale grafické ceny budú!!!
Takže ešte hlasujte!!!pripomínam hlasovanie za vianočné desingy(tie desingy najdete v archive Blogu)hlasovanie je na pravej lište blogu
Pekný rozvrh hodin s Clawdeen Wolf
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára