pondelok 16. decembra 2013

Žrebovanie vianočnej súťaže...

Zrebovanie vianočných desingov bude...25.12...ale naozaj prepáčte rozmyslela som si že desing ktorý vyhraje nebude na blogu......naozaj PREPÁČTE!!!!!! Ale grafické ceny budú!!!
Takže ešte hlasujte!!!pripomínam hlasovanie za vianočné desingy(tie desingy najdete v archive Blogu)hlasovanie je na pravej lište blogu


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára