.
streda 4. decembra 2013
Aj tento desing
Hoci mi ho Ninka neposlala ale dala mi ho a ja ju zaradim do hlasovania takže bude aj 4.miesto: animácia s Monster high
A tu desing Ninky:
1 komentár:
Unknown
4. decembra 2013 o 23:24
Oprava 5.miesto
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Oprava 5.miesto
OdpovedaťOdstrániť