pondelok 18. novembra 2013

TIPICKÉ MONŠTRUM

Podľa mňa je naj skvelejším ale aj naj tipickejším monštrom Ghoulia,a viete pre čo???no prečo asi lebo je ZOMBIE ale neni čiernym bodom MH.možno podľa niektorých ale...moja prvá MH bola Ghoulia na korčuliach.A mam ju rada.je pekna prečo ju niekto považuje za blbeho zombíka je pekna!!!!
POZOR!!!HOCI TU NIE JE ZDROJ ALE NEKOPÍROVAŤ VLASTNORUČNÁ ÚPRAVA!!!!!!!!!!!!!!!  ♥ ♡ ♥ ♡ ♥ ♡ ♥ ♡ ♥ ♡ ♥ ♡


1 komentár: