KRáSNA HANI ale ja som ti chcela povedat ze ja mam novi blog hani (to som ja barbi) ale chcela som ti napisat ze ako sa vola:smetaci01.blogspot.sk
Ahoj , je krásna , a hani , zapoj sa do vianocnej súťaži na mojom blogu ... Pleaseeeeeee ....
KRáSNA HANI ale ja som ti chcela povedat ze ja mam novi blog hani (to som ja barbi) ale chcela som ti napisat ze ako sa vola:smetaci01.blogspot.sk
OdpovedaťOdstrániťAhoj , je krásna , a hani , zapoj sa do vianocnej súťaži na mojom blogu ... Pleaseeeeeee ....
OdpovedaťOdstrániť