utorok 19. novembra 2013

KOMIX MONSTER MISS!!!






















PO SÚŤAŽI


1 komentár:

  1. Skvelý komix , len písmenká sú malé a niektoré slovo saa nedalo prečítať
    ... Ale inač nabudúce daj väčšie ... :-) :-) :-) :-) :-)

    OdpovedaťOdstrániť