Skvelý komix , len písmenká sú malé a niektoré slovo saa nedalo prečítať... Ale inač nabudúce daj väčšie ... :-) :-) :-) :-) :-)
Skvelý komix , len písmenká sú malé a niektoré slovo saa nedalo prečítať
OdpovedaťOdstrániť... Ale inač nabudúce daj väčšie ... :-) :-) :-) :-) :-)