sobota 2. novembra 2013

Moji monster maznáčikovia :)

S Rouxom sa hrám že je doktor (preto má tie okuliare) A ten 1. pes no s ním sa hrám že je to Frankie pes Watzit

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára