.
sobota 2. novembra 2013
Moji monster maznáčikovia :)
S Rouxom sa hrám že je doktor (preto má tie okuliare) A ten 1. pes no s ním sa hrám že je to Frankie pes Watzit
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára