.
nedeľa 17. novembra 2013
Ako chcete ...ale...JA musim trochu skritizovať
Neviem ale mne sa nepáčia to už nevedeli čo vymyslieť?A moja už ne kamoška to mala ale ony klipkajú očami a jej sa to zaseklo je to nekvalitné a Clawdeen je skoro celá z umelej hmoty.A zavýja ale...neviem co robi Frankie ani Spectra ale asi svieti
2 komentáre:
Unknown
18. novembra 2013 o 10:03
Nemusis to tajit aj podla mna su hnusne
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Unknown
20. novembra 2013 o 8:09
Podľa mňa ú príšerne príšerné
a Frankie tiež len svieti
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Nemusis to tajit aj podla mna su hnusne
OdpovedaťOdstrániťPodľa mňa ú príšerne príšerné
OdpovedaťOdstrániťa Frankie tiež len svieti