.
piatok 15. novembra 2013
Čítali ste?
Mám doma je okuzľujúca
1 komentár:
Unknown
15. novembra 2013 o 8:00
Nie ale už som o nich počula. Aj v knižnici sú. Vraj majú super obal.
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Nie ale už som o nich počula. Aj v knižnici sú. Vraj majú super obal.
OdpovedaťOdstrániť