Jej pekna z monsteriek som ona
Fotíš fotíš ale niekedy je to super niekedy fajn teda dobre ale niekedy aj príšerne
Viem mam blby mobil na fotenie
Ja fotim I PHONom mamky
Jej pekna z monsteriek som ona
OdpovedaťOdstrániťFotíš fotíš ale niekedy je to super niekedy fajn teda dobre ale niekedy aj príšerne
OdpovedaťOdstrániťViem mam blby mobil na fotenie
OdpovedaťOdstrániťJa fotim I PHONom mamky
OdpovedaťOdstrániť