Cez Sobotu a Nedeľu budem dávať viac príspevkov (vtedy mám viac času)
Bohužiaľ som štvrtáčka takže vškole máme veľa DÚ.Ale určite dám niečo nové.
Skoro každý deň mám plný,a keď mám trošičku času idem za kamarádkou buď Timkou alebo Ninkou.No v Utorok máme stále veľa DÚ.A ešte k tomu milujem zvieratká v Utorok je aj krúžok Chovateľský.a ten si určite nedám premeškať leboo no my s Ninkou máme na krúžku zajaca BOBA je biely a má červené oči. Prepáčte musela som to povedať lebo BOBKO je taký zlatý!!!Keď sa mi podarí no keď budete chcieť môžem BOBA sfotit.ANO NIE píšte do komentu!
P.S.:Tak volám Draculauru

ANO ! Hehehe...
OdpovedaťOdstrániť