streda 20. novembra 2013

Oblečky

Na SILVESTER sa strašne tešim!a viete prečo?lebo my s mojou naj kamoškou Timkou sa prezlečieme za MH ja budem Jinafire a Timka bude Frankie lebo ona sa vola Frenkie Enkie.



Takto budem vyzerať ja


A takto Timka



4 komentáre: