.
streda 13. novembra 2013
Videli ste???....
Nevidela som to ale moja kamoška to ma tak si to pozriem
Je to skvelé mám to je to všetko o
normíkoch
Pozerala som to mam to na USB DOBRE
P.S.Normíci:
tak monštrá volajú ľudí
2 komentáre:
Unknown
15. novembra 2013 o 4:49
Ja iba 1.
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Unknown
15. novembra 2013 o 6:43
Ja mam vsetky DVD
Odpovedať
Odstrániť
Odpovede
Odpovedať
Pridať komentár
Načítať viac...
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Ja iba 1.
OdpovedaťOdstrániťJa mam vsetky DVD
OdpovedaťOdstrániť