streda 13. novembra 2013

Videli ste???....

Nevidela som to ale moja kamoška to ma tak si to pozriem

Je to skvelé mám to je to všetko o normíkoch

Pozerala som to mam to na USB DOBRE


P.S.Normíci:tak monštrá volajú ľudí


2 komentáre: