Čawkooo skvelý nápad mám!tí čo chodia na môj blog napíšte do komentu akú by ste chceli mať prezývku.Keď ju budete chcieť po čase zmeniť,nápíšte do najnovšieho príspevku[do komentu]"Chcem zmeniť prezývku"a kto si chce urobiť teraz píšte do komentu moja prezývka dube "HANNINKA JINAFIRINKA"jasne takže ma môžte takvolať.
Frenkie Enkie
OdpovedaťOdstrániťCatrinka
OdpovedaťOdstrániťRobecca
OdpovedaťOdstrániťLila Twyla
OdpovedaťOdstrániťNinka Cattynka
OdpovedaťOdstrániťPrepáč ale ja na prezývky nie som
OdpovedaťOdstrániťmám ich už 26