piatok 15. novembra 2013

NOVÝ NÁPAD prezývky

Čawkooo skvelý nápad mám!tí čo chodia na môj blog napíšte do komentu akú by ste chceli mať prezývku.Keď ju budete chcieť po čase zmeniť,nápíšte do najnovšieho príspevku[do komentu]"Chcem zmeniť prezývku"a kto si chce urobiť teraz píšte do komentu moja prezývka dube "HANNINKA JINAFIRINKA"jasne takže ma môžte takvolať.

6 komentárov: