štvrtok 28. novembra 2013

Vyrábam obrázky

Ahojky!dneska som si povedala že budem vyrábať obrázky na želanie.Tak keď máte záujem  do komentu napíšete:

                                        Kto z MH bude na obrázku:_____________
                                        Čo tam bude napísané:_________________


A o ostatnú úpravu sa postarám ja. Dúfam že sa bude páčiť.NEMAZAŤ ZDROJ!!!!!!!

5 komentárov:

  1. Ja s :Neferou
    A napisane tam bude:Som milionárka

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ja s fotkou s scaris kde stoja okolo seba a je tam aj ten nejaky elf
    A napis bude:SCARIS

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Fotka bude s catty
    A bude tam napísané som najobľúbenejšia na škole mh !

    OdpovedaťOdstrániť