Keby si niekto chcel skopírovať musí sa ma natento príspevok do komentu spytať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....
ja som to vyrobila!!!akurat to 1. som nasla na jednom blogu a ja som to prerobila a skratila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja som to vyrobila!!!akurat to 1. som nasla na jednom blogu a ja som to prerobila a skratila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OdpovedaťOdstrániťProsim lagoonu mozem kopirovat
OdpovedaťOdstrániťJelinka rastlinka mozes a ked ju chces dat na svoj blog nemusis pisat s kade to bolo kopirovane
OdpovedaťOdstrániť