štvrtok 19. decembra 2013

Vianočná BLESKOVKA

Zapojte sa...beriem prvých 3,vyhrajete rým PREKVAPENIE
1.Ktorá si z MH?
2.Akú MH chceš pod stromček?
3.Máš ráda Vianoce?
4.Máte na vianočnú večeru aj kapustnicu?
5.Máte živi alebo umely stromček?
6.Koľko máš monsteriek?
7.Chceš pod stromček dostať tričko MH?
8.Koľko krat by mali byť za rok vianoce podľa teba?
9.Máš blog?aký?
10.Má Toralei súrodenca?
11.Ja mám z MH bábiku Operettu alebo nemám?
Pište do komentov


6 komentárov:

  1. Lagoona blue
    Howleen wolf 13 přání
    ano moc
    ne
    ano
    budu mít 11
    ne dostala jsem před měsícem k narozkám
    každý den:-)
    ano - http://lagoony-kreativni-svet.blogspot.cz/
    ne
    ano

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Lagoonka veľmi ti ďakujem že si prišla na tento blog a dúfam že tu budeš chodiť lebo ja na tvoj ano ďakuje si super davam ťa do AFFS

      Odstrániť
  2. Robecca
    Robeccu
    Ano
    Ano
    Umely
    8
    Ano
    1000000000000
    Nemam
    Nie
    Ano

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Ponáhľajte sa už môžeciba jeden!!!

    OdpovedaťOdstrániť
  4. 1. Venus
    2. Gigi
    3. Anooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    4. Ano
    5. Živý
    6. 2 ale na Vianoce určite 4 a možno aj 5
    7. Nie
    8. Raz za mesiac lebo zase netreba to preháňať mať Vianoce 365x za rok je trochu divné
    9. Ano 2
    Ale s tým končím- venus-mcflytrap.blogspot.sk
    A s tým som začala- monster-high-venus-mcflytrap.blog.cz
    10. Ano vraj ale niesom si istá
    11. Ano

    OdpovedaťOdstrániť