Zapojte sa...beriem prvých 3,vyhrajete rým PREKVAPENIE
1.Ktorá si z MH?
2.Akú MH chceš pod stromček?
3.Máš ráda Vianoce?
4.Máte na vianočnú večeru aj kapustnicu?
5.Máte živi alebo umely stromček?
6.Koľko máš monsteriek?
7.Chceš pod stromček dostať tričko MH?
8.Koľko krat by mali byť za rok vianoce podľa teba?
9.Máš blog?aký?
10.Má Toralei súrodenca?
11.Ja mám z MH bábiku Operettu alebo nemám?
Pište do komentov

Lagoona blue
OdpovedaťOdstrániťHowleen wolf 13 přání
ano moc
ne
ano
budu mít 11
ne dostala jsem před měsícem k narozkám
každý den:-)
ano - http://lagoony-kreativni-svet.blogspot.cz/
ne
ano
Lagoonka veľmi ti ďakujem že si prišla na tento blog a dúfam že tu budeš chodiť lebo ja na tvoj ano ďakuje si super davam ťa do AFFS
OdstrániťRobecca
OdpovedaťOdstrániťRobeccu
Ano
Ano
Umely
8
Ano
1000000000000
Nemam
Nie
Ano
Ponáhľajte sa už môžeciba jeden!!!
OdpovedaťOdstrániť1. Venus
OdpovedaťOdstrániť2. Gigi
3. Anooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
4. Ano
5. Živý
6. 2 ale na Vianoce určite 4 a možno aj 5
7. Nie
8. Raz za mesiac lebo zase netreba to preháňať mať Vianoce 365x za rok je trochu divné
9. Ano 2
Ale s tým končím- venus-mcflytrap.blogspot.sk
A s tým som začala- monster-high-venus-mcflytrap.blog.cz
10. Ano vraj ale niesom si istá
11. Ano
Jely sama neviem 10. ale prave preto ti to uznám
Odstrániť